close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • AKTUALNOŚCI

  • 23 października 2015

    Informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych i funkcjach ich członków

    1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 113 w Berlinie

    Przewodniczący Komisji:

    Maciej Gebel – zgłoszony do składu komisji przez KWW Obywatele do Parlamentu

    Zastępca przewodniczącego Komisji:

    Anna Wawrzyszko – zgłoszona do składu komisji przez KW Prawo i Sprawiedliwość

    Członkowie Komisji:

    Alicja Cieszkowska

    Sylwia Drozdowska – zgłoszona do składu komisji przez KWW Kukiz’15

    Ewa Michniewicz

    Agata Skarpetowska

    Alina Winiarski

     

    1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 114 w Berlinie

    Przewodniczący Komisji:

    Andrzej Głowacki – zgłoszony do składu komisji przez KWW Obywatele do Parlamentu

    Zastępca przewodniczącego Komisji:

    Aniela Szulc – zgłoszona do składu komisji przez KW Prawo i Sprawiedliwość

    Członkowie Komisji:

    Elżbieta Fila

    Izabela Mazur – zgłoszona do składu komisji przez KWW Kukiz’15

    Małgorzata Neüff

    Michał Rejniewicz

    Michalina Włodarska

     

    1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 115 w Berlinie

    Przewodniczący Komisji:

    Edmund Paprocki – zgłoszony do składu komisji przez KWW Kukiz’15

    Zastępca przewodniczącego Komisji:

    Rafał Gajewski

    Członkowie Komisji:

    Krzysztof Broniewski– zgłoszony do składu komisji przez KWW Obywatele do Parlamentu

    Natalia Chorab

    Krystian Cichowski

    Beata Küchler – zgłoszona do składu komisji przez KW Prawo i Sprawiedliwość

    Anna Malinowska

     

    1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 116 w Berlinie

    Przewodnicząca Komisji:

    Liliana Basić-Palković – zgłoszona do składu komisji przez KWW Kukiz’15

    Zastępca przewodniczącej Komisji:

    Michał Vender – zgłoszony do składu komisji przez KWW Obywatele do Parlamentu

    Członkowie Komisji:

    Robert Bendyk – zgłoszony do składu komisji przez KW Prawo i Sprawiedliwość

    Piotr Brzeziński

    Beata Chełska

    Eulalia Cofta

    Anna Makowiecka

     

    1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 117 w Lipsku

    Przewodnicząca Komisji:

    Aleksandra Scheibner

    Zastępca przewodniczącego Komisji:

    Barbara Morawska – zgłoszona do składu komisji przez KWW Obywatele do Parlamentu

    Członkowie Komisji:

    Sławomir Dawid

    Michał Nowak

    Elżbieta Spiegel

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: