close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 8 kwietnia 2019

  8 maja 2019 r. na Brytyjskim Cmentarzu Wojennym przy ulicy Heerstr. 139 w Berlinie odbędzie się uroczystość z okazji 74. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Na uroczystości zapraszają Marcin Jakubowski - Kierownik Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Berlinie i płk Artur Romanowski - Attaché Obrony.

   

   

  Szanowni Państwo,

  z okazji przypadającej w tym roku 74. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie, w dniu 8 maja 2019 r. o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość złożenia wieńców i kwiatów na Brytyjskim Cmentarzu Wojennym przy ul. Heerstraße 139 w Berlinie.

   

  W uroczystości przewidywany jest udział władz politycznych i samorządowych Berlina, Korpusu Dyplomatycznego (KD), Korpusu Konsularnego (KK) oraz Dowództwa Garnizonu Berlin, Federalnego Ministerstwa Obrony (FMO) i Wojskowego Korpusu Dyplomatycznego (WKD) a także Polonii i środowisk kombatanckich.

   

  W celu zapewnienia godnego i sprawnego przebiegu uroczystości pod pomnikiem prosimy o przesyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu do dnia 30 kwietnia br.

   

  Marcin Jakubowski - I. Radca, Kierownik Wydziału Konsularnego

  płk Artur Romanowski - Attaché Obrony

   

   

  List i formularz zgłoszeniowy 2019 (Plik pdf)

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: